USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive Isla Mujeres Esplendor by Wyndham Isla Mujeres All Inclusive Isla Mujeres Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive

ex. Esplendor By Wyndham Isla Mujeres All Inclusive

Rezerwacja online
2026-06-30
2026-07-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

100

Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive 5*

 Wi-Fi
 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen na dachu

 Prywatna plaża

Plaża

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Rekreacja

Windsurfing

Nurkowanie z rurką

 Spa i relaks

Masaż całego ciała

Masaż głowy

Masaże pleców

Jacuzzi

 Posiłki/Napoje

Restauracja

Bar przekąskowy przy basenie

 Klimatyzacja

Hotel Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive leży 4 km od prawdziwego raju Playa Norte, oraz oferuje restaurację. Goście mają dostęp do basenu, klubu zdrowia oraz Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Cancun Underwater Museum jest około 25 min pieszo od tego hotelu, natomiast Park wodny Parque de Los Sueños jest w odległości 30-minutowego spaceru stąd. Punta Sur znajduje się 3 km od hotelu. Kilka kroków od Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive znajdują się Plaża Shark oraz Tortugranja Isla Mujeres. Lotnisko Isla Mujeres oddalone jest od obiektu o 10 min jazdy samochodem.

Klimatyzowane pokoje wyposażone są w darmowe Wi-Fi i telewizor z płaskim ekranem oraz oferują restaurację tarasową. W kuchni znajdują się również lodówka i przypobury kuchenne, dzięki czemu goście mogą poczuć się jak w domu podczas pobytu.

Restauracja jest czynna od 12:00 pm do 8:00 pm. Pobliskie restauracje, w tym Ice Bar znajdują się w zasięgu ręki od hotelu Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive.

  • Lokalne atrakcje
  • Dolphin Discovery Isla Mujeres
    1,5 km
  • National park El Garrafón
    2,4 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Isla Mujeres
    6 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Sejf depozytowy
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona całodobowa
  • Winda
  • Czujniki dymu
  • Gaśnice
  • Karta dostępu

Opcje wyżywienia

  • Restauracja
  • Bar przekąskowy przy basenie
  • Bar przekąskowy

Usługi rekreacyjne

  • Basen na dachu
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Słoneczny taras
  • Ogród
  • Jacuzzi
  • Masaże pleców
  • Masaż głowy
  • Masaż całego ciała
  • Masaż stóp
  • Centrum fitness
  • Windsurfing
  • Nurkowanie z rurką
  • Lekcje jogi
  • Basen z widokiem

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Obsługa pokojowa
  • Obsługa porządkowa
  • Wynajem samochodów
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
  • Pierwszy drink za darmo

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Minibar
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:30
Wyjazd: od 07:00 do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży 5-gwiazdkowy hotel Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive?

    Podróż od 5-gwiazdkowego hotelu Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem.
  • Jak daleko jest lotnisko Isla Mujeres od hotelu Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive?

    5-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem Isla Mujeres a hotelem Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive.
  • 🚗

    Czy znajdę parking w hotelu Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive?

    Goście hotelu Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive mogą skorzystać z parkingu.
  • 🕗

    Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z 5-gwiazdkowego hotelu Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive?

    Goście 5-gwiazdkowego hotelu Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive powinni być gotowi do wymeldowania o 12:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?

    Średnia cena pokoju w tym hotelu wynosi 190 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-06-30
2026-07-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Esplendor By Wyndham Isla Mujeres Boutique All Inclusive, Meksyk

Avenida Sac Bajo 046, Lt. 5 Mz. 072 Sm 07, Isla Mujeres, Meksyk

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotels-quintanaroo.com

All rights reserved